LOGITECH NATIONAL CYBERSPORT LEAGUE з Counter-Strike: Global Offensive 

Ми підготували відповіді на найбільш часто задавані питання. 

Навіщо мені брати участь у NCL?
Ліга є головною подією з CS:GO в Україні і виступ в NCL - це гарна можливість заявити про себе. Переможці минулих сезонів вже підписані такими організаціями яка NAVI, pro100, Espada, та інші. Гравці, що грали в NCL, зараз грають навіть в командах, що приймають участь у Чемпіонатах Світу.

За результатами лігі формується національний рейтинг команд з CS:GO. Крім цього ви отримаєте:

  1. Дуже багато практики, особливо на лані

  2. Гарантований ріст скіла

  3. Багато незабутніх емоцій

  4. Можливість виграти класні призи

  5. Можливість знайти гарних тіммейтів

Як зареєструватися?

На кожен рейтинговий турнір NCL вже відкрита чи відкриється згодом окрема реєстрація. Реєстрація онлайн обов'язкова. Ви маєте заповнити усі пункти реєстраційної анкети. Велике прохання також підписатися на сторінку ліги в instagram та зробити перепост анонсу ліги. Ми будемо дуже вдячні, крім того в інсті ви зможете прийняти участь у розігришах, бачити фото з турнірів та оперативно отримувати важливу інформацію.

Як потрапити у фінал NCL?
У фінал потраплять 8 команд, що наберуть найбільшу кількість NCL-points на протязі сезону. NCL-points можна отримати беручи участь у рейтингових змаганнях offline та online.

Чи є можливість просто виграти квоту?

Ні, у цьому сезоні прямі квоти до фіналу відсутні. Для того, щоб потрапити у фінал ліги, необхідно заробляти NCL-points. 

NCL-points розігруються на рейтингових мейджорах та мінорах.

Чим відрізняються турніри NCL Major від NCL Minor?

На турнірах зі статусом Major більший призовий фонд від титульного партнера ліги LOGITECH, окрім цього на мейджорах розігрується 500 NCL-points, а на майнорах лише 260 NCL-points.

Якщо в моєму місті не проходить NCL - що робити?

Ви можете поїхати до будь якого міста, де будуть проходити рейтингові змагання, також ви зможете прийняти участь у  турнірах онлайн, та спробувати здобути достатню кількість NCL-points та потрапити до фіналу.

Коли початок ліги?
На головній сторінці сайту є розклад рейтингових змагань. Перейдіть на сторінку змагання і дізнайтеся, коли саме воно відбудеться. Також на цій сторінці ви можете зареєструватися. Якщо дата ще не відома, вона з'явиться на сторінці турніру згодом.

Коли закінчення сезону ліги?

За нашими планами фінал відбудеться 11-12 квітня на великій сцені.

Як складатиметься всеукраїнський рейтинг?
Дуже просто. За кожне рейтингове змагання команда буде отримувати бали - NCL-points. Ці бали можна буде заробляти на ланах у різних містах України, а також на турнірах online. По закінченні усіх рейтингових змагань сезону буде сформовано рейтинг сезону. 8 команд з найбільшою кількістю NCL-points потраплять до фіналу ліги.

 

Остаточний рейтинг команд буде сформовано за результатами фіналу. Перші 16 місць рейтингу будуть відповідати результатам команд у фіналі, незалежно від того, скільки балів вони заробили за сезон, далі рейтинг буде подовжено командами, що не потрапили до финалу в залежності від того, скільки балів в сезоні вони заробили.

За якою системою будуть проходити змагання? 
В правилах кожного окремого змагання вказана система, за якою воно буде відбуватися.

Участь у лізі платна?
На майнорах та мейджорах учасники платять реєстраційний внесок. 

Чи можна змінювати склад команди на протязі ліги?

Якщо команда змінює більше двох гравців від стартового складу, то така команда вважається новою. NCL-points їй починають нараховуватись з нуля. На протязі сезону команда може змінювати свій склад, але будь які три гравці з основного складу мають залишатися без змін. 

Чи можуть гравці бути заявлені за разні команди?
Можуть, але команда має зберігати костяк з 3-х гравців, щоб зберегти за собою рейтингові бали. Крім того перехід заборонений в рамках одного турніру.

Чи може команда виступати у футболках з логотипами власного спонсора?
Так, це дозволяється.

Чи буде ліга на HLTV.ORG?
Фінал ліги заплановано на HLTV.org


Куди мені звертатися якщо виникли питання?
Приєднуйтесь до нашої групи в телеграм, також можна писати на  incybersport@gmail.com